Если не в сети, набирайте пожалуйста на вайбер
095 63 22 158

Установка автоскла

У Auto-Glass здійснюємо установку:

Вам потрібні фахівці з встановлення автомобільного скла, яким можна довіряти? Є багато компаній, які займаються встановленням автоскла, але якщо воно буде погано встановлено, це зіпсує зовнішній вигляд автомобіля та погіршить його характеристики безпеки. У Auto-Glass ми використовуємо найдовговічніші матеріали та гарантуємо повне задоволення кожного клієнта. 

Якщо ви потрапили в неприємну ситуацію, і ваше вікно тріснуло або повністю розбилося, завітайте і виправте його сьогодні. Ми встановлюємо лобові, бічні та задні автомобільні стекла ефективно та своєчасно. Наші фахівці подбають про те, щоб ви благополучно повернулися на дорогу, і ваш автомобіль був у новому стані.

Лобове автоскло
Бічне автоскло
Заднє автоскло

Звертаючись за встановленням автоскла до нас, клієнт отримує:

Професіоналізм

Процес монтажу передбачає повне збереження лакофарбового покриття кузова та інших елементів автомобіля. Кожен технік – це навчений спеціаліст, який має досвід роботи у сфері послуг зі встановлення автоскла. Усі вони відібрані, щоб наша робота відповідала найвищим галузевим стандартам та вимогам.

Правильний та вивірений процес роботи

Перед монтажем скла очищаємо поверхню від старого клею, бруду та рідини, а також обробляємо її праймером для зневоднення. Для демонтажу та монтажу використовуємо сучасне обладнання та клей Teroson Hencel, які забезпечують високу точність робіт, надійність та довговічність.

Заміна автоскла в день звернення

Ми знаємо, що час важливий для вас. Тому звертаючись до нас, кожен може розраховувати на швидке та своєчасне обслуговування. Середній час встановлення автомобільного скла у сервісі Auto-Glass – 2,5 години. Відразу після встановлення можна їхати.

Допомога у підборі

відповідного скла для конкретного автомобіля. Співробітники Auto-Glass допоможуть вибрати якісне автоскло залежно від марки та моделі авто, особливостей його експлуатації, необхідності додаткового функціоналу та бюджету.

Перевірені досвідом виробники

Працюємо тільки з якісним склом, яке відповідає стандартам галузі. Це убезпечить власника автомобіля від необхідності передчасної заміни автоскла, як це буває у разі неякісних матеріалів.

Упевненість

у тому, що скло ремонту вже не підлягає. Auto-Glass намагається в першу чергу відремонтувати скло і лише переконавшись у тому, що це неможливо, пропонує установку нового та дає гарантію на весь термін експлуатації.

Автомобілісти часто запитують:

Встановлення лобового скла, наприклад, займає 2,5-3 години, після яких ви відразу можете експлуатувати машину, дотримуючись кількох правил у перші години їзди.

Це небезпечно. Як з точки зору того, що скло вже не виконує достатньо функцію забезпечення безпеки. Так і в тому сенсі, що видимість водія дуже гірша при пошкодженнях скла. Не варто зволікати з цією проблемою, тим більше, що ми вирішуємо її лише за кілька годин на день звернення.

Зателефонуйте нашому менеджеру, щоб він розрахував ціну на встановлення скла для вас. Це безкоштовно та швидко, але зате ви точно знатимете, що у нас чесні та найвигідніші ціни за таку професійну якість робіт.

Це додаткові витратні матеріали, такі як молдинги, гель, кліпси для молдингів тощо. Часто їх не включають до початкового розрахунку вартості робіт. А потім клієнтам доводиться доплачувати. Ми ж пропонуємо чесне формування цін та при розрахунку вартості враховуємо ДРМ.

Залишіть свій номер та отримайте безкоштовну консультацію!


Заміна автоскла

Пошкодження автомобільного скла бувають різних форм і розмірів. Найпоширенішими серед них є тріщини, зірки, сколи, подряпини або їх комбінації.

Від того, де знаходиться скол або тріщина, залежить, чи можна її відремонтувати. І успіх цієї справи варіюється в залежності від ступеня шкоди. Але більшість незначних пошкоджень, ми можемо легко усунути без покупки нового та заміни скла.

Якщо ж нашими майстрами буде виявлена необхідність заміни, вони зроблять це найкращим чином. Використовуючи клей teroson hencel, електорічний пістолет для нанесення клею та інше сучасне обладнання ми встановимо нове підходяще автоскло після демонтажу старого та підготовки поверхні для заміни. У будь-якому випадку, щоб замінити автомобільне скло нам знадобиться не більше 3-х годин, спіючи які ви зможете відправитися в дорогу на своєму оновленому автомобілі. Зателефонуйте та приїжджайте до нас уже сьогодні!

Подбайте про безпеку – зверніться до Auto-Glass для встановлення автомобільного скла вже зараз!

Працюємо з усіма марками авто:

Обратный звонок