Если не в сети, набирайте пожалуйста на вайбер
095 63 22 158

Тонування автомобіля

Якщо ви втомилися їздити в спекотній спеці, коли сонце світить через лобове скло, або шукаєте більше усамітнення на відкритій дорозі, майстерня Auto-Glass надасть вам кращі послуги з тонування автомобілів. Працюючи з американськими виробниками плівок, у тому числі атермальних, ми гарантуємо високу якість результату та приємний процес співпраці з нами кожному клієнту.

  • Тонування авто плівками Llumar, Ultra Vision, 3М
  • Розумні ціни
  • Швидке реагування на ваші побажання

Звертаючись до Auto-Glass, клієнт у 100% випадків отримує:

Обклеювання якісними плівками:

Працюємо тільки з якісними виробниками, адже ваші безпека та комфорт для нас – на першому місці.

Економія грошей та часу

Робимо свою роботу швидко і якісно, наскільки це можливо, досягаючи при цьому кращих результатів у своїй індустрії.

Спокій за результат.

Всі виконані роботи забезпечуються гарантійним терміном. Ми беремо відповідальність за те, що робимо!

Приємне обслуговування клієнтів

З моменту дзвінка нам, і поки ми не закінчимо обслуговування автомобіля, ваш досвід співпраці з Auto-Glass буде приємним. Це ми гарантуємо!

Точна оцінка вартості та процесів

Перед початком робіт, ми проводимо остаточну оцінку, узгоджуємо всі роботи, і тільки потім приступаємо. Все прозоро та чесно!

Оновлений вигляд авто

Тонування плівкою надає склам оновлений, яскравий зовнішній вигляд, захищаючи при цьому їх від подряпин, потертостей та інших пошкоджень.

Зв'яжіться з нами онлайн або зателефонуйте, щоб дізнатися більше.


Навіщо потрібне тонування скла авто:

  • Інтер'єр автомобіля потребує захисту від шкідливих ультрафіолетових променів. Затоноване скло здатне відобразити 99.9 % УФ-променів.
  • Якщо у вас в авто є шкіряний салон, ви знаєте, як важливо зберігати прохолоду влітку. Кому буде приємно сідати в гарячу машину, припарковану лише на 20 хвилин. Тонування скла стане незамінною в даному випадку.
  • В результаті того, що салон менше нагрівається, ви менше використовуватимете кондиціонер. За рахунок зниження навантаження на кондиціонер знижується і витрата палива.
  • Плівка для тонування скла посилює його міцність, а значить – його буде складніше розбити. І навіть якщо скло розіб'ється – ризик травмування його уламками набагато нижчий (плівка утримує уламки).
  • Знижується ступінь засліплення водія фарами інших учасників дорожнього руху та сонячними відблисками.
  • З естетичної точки зору тонований автомобіль часто виглядає більш привабливо і престижно. Також затемнене скло не дає зловмисникам розглянути чи є хтось усередині і чи є в автомобілі цінні речі.

Чому найчастіше вибирають тонування плівкою USA Llumar?

Хімічний вплив Ізопропиловий спирт Стійкий
Хімічний вплив Гексан\Толуол Стійкий
Протирання Тейбер тест Стійкий
Температура 70°C 2500 годин Стійкий
УФ промені QUV 2500 годин Стійкий
Гравій SAE J4000 Gravelometer Стійкий

Атермальне тонування автоскла плівкою

- тонування скла оптично прозорою плівкою, яка затримує і не пропускає інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. Тобто таке тонування зберігає стекла прозорими, але захищає при цьому салон від вигоряння і підтримує оптимальну температуру всередині автомобіля.

Атермальні плівки можуть бути повністю нейтрального або синюватого відтінків, або типу “хамелеон” (світлопроникність змінюється в залежності від кількості сонця та освітлення на вулиці).

У компанії Auto-Glass ви можете замовити тонування автоскла атермальною плівкою американського виробництва Llumar або атермальними плівками виробників Ultra Vision та 3М Crystalline. Ми допоможемо підібрати підходящу для вашого авто плівку, щоб вона найкраще захищала вас від сонця і неприємного нагрівання салону, відповідаючи при цьому нормам світлопропускання.

Обратный звонок