Если не в сети, набирайте пожалуйста на вайбер
095 63 22 158

Антигравійний захист автомобіля в Одесі.

Для справжніх автолюбителів їхня машина – щось більше, ніж просто автомобіль. Будь-яке пошкодження улюбленого авто - чи то дрібна подряпина, скол або вм'ятина від камінчика, що відлетів з-під коліс попереду ТС, що сильно в'ївся в фарбу пташиний послід, - здатне сильно зіпсувати зовнішній вигляд автомобіля, змусивши власника звертатися на СТО за усуненням прикрого дефекту.

Якщо Ви хочете захистити свій автомобіль від перерахованих вище неприємностей, зберігши свій час, нерви та фінансові засоби, антигравійний захист кузова плівкою, ціна на яку стартує всього від 50$ – це те, що Вам потрібно!

Антигравийная защита автомобиля в Одессе

Антигравійний захист кузова плівкою ціна в Одесі

Чому антигравійний захист кузова поліуретановою плівкою – це не тільки надійний спосіб уникнути дрібних пошкоджень, але й вигідне вкладення коштів? На дорозі ніхто не застрахований від неприємностей і додатковий захист авто ніколи не буває зайвим. Момент, коли на трасі чи ґрунтовій дорозі в кузов Вашого автомобіля потрапить камінчик, або Ви подряпаєте його гілками дерев – все одно рано чи пізно настане. Ремонт, який знадобиться кузову, коштуватиме дорожче, ніж заздалегідь подбати про збереження авто за допомогою антигравійного захисту автомобіля.

Антигравійний захист автомобіля від компанії Auto-Glass – це:

Швидка поклейка плівки на авто в Одесі:

ми поважаємо час наших клієнтів і виконуємо роботу не тільки якісно, а й у чітко визначений термін.

Найкраща антигравійна плівка в Одесі:

Ніяких компромісів. Для наших клієнтів – тільки найкращі та надійні бренди, що забезпечують найефективніший захист: Sun Tec та Llumar.

Фіксована вартість:

Жодних неприємних сюрпризів – Ви оплачуєте тільки спочатку обумовлену суму, і ні копійкою більше!

Професійна поклейка плівки на авто в Одесі:

з Вашим авто працюють висококваліфіковані майстри з великим досвідом роботи, а значить антигравійний захист кузова поліуретановою плівкою буде максимально ефективним і надійним.

Надійний та довговічний захист кузова поліуретановою плівкою.

Кузов Вашого автомобіля гарантовано захищений антигравійною плівкою від їдких хімічних речовин, ультрафіолету, відколів, подряпин та інших дрібних пошкоджень.

Гарантія на всі роботи:

порядність та відповідальність – ось основні принципи нашої роботи. Антигравійна плівка та роботи з обклеювання кузова забезпечуються гарантією на весь термін експлуатації.

Для отримання найнадійнішої послуги з обклеювання захисною плівкою фар в Одесі зателефонуйте або залиште заявку


Порядок співпраці:

Зателефонуйте нам, щоб записатися на зручний час.

Майстри виконують роботу у вашій присутності.

Забираєте оновлений захищений автомобіль.

Обратный звонок