Если не в сети, набирайте пожалуйста на вайбер
095 63 22 158

Ремонт автоскла

Якщо потрібно полагодити скол або тріщину автомобільного скла, Auto-Glass може допомогти!
Більшість послуг з ремонту автоскла у нас займають лише 30 хвилин або менше.
Завдаючи прозору смолу на уражену ділянку ультрафіолетовим світлом, розчин збільшує міцність скла і негайно відновлює його прозорість.
При цьому ранній ремонт - це найефективніший спосіб уникнути перетворення дрібних сколів або тріщин на серйозну проблему. Зателефонуйте нам вже зараз, щоб ми оцінили обсяг робіт та призначили зустріч у нашій автомайстерні! Як правило, ми готові зробити ремонт автоскла відразу після вашого дзвінка, тому не варто відкладати цю справу на потім.

Чому ремонт автоскла краще заміни?

Економія
Ремонт набагато дешевше та економічніший, ніж заміна.

Час гроші.
Усунення подряпини або тріщини займає набагато менше часу встановлення нового скла.

Допомога довкіллю.
Легко просто викинути вітрове скло замість усунення несправності за рахунок завдання шкоди навколишньому середовищу.

Більшість стекол легко зберегти, але тільки за допомогою професійної майстерності та передових технологій, які наші фахівці з ремонту автоскла мають.

Якщо ми не зможемо зберегти скло вашого автомобіля, швидше за все, цього не зможе зробити ніхто. Так що не відкладайте відновлення цього, здавалося б, нешкідливого ушкодження на лобовому, бічному або задньому склі. Тому що наступний удар або похолодання перетворить його на повномасштабну тріщину, яка потребує повної замени.

Чому з нами працювати вигідно?

Всі марки та моделі

Ми працюємо з усіма марками та моделями різних років випуску, включаючи Toyota, Ford, Nissan, Mazda, Volkswagen, Hyundai та ін. Навіть якщо ви керуєте колекційним антикварним або зовсім новим автомобілем, – ми зможемо вам допомогти у ремонті автоскла.

Мінімум часу

Від звернення до готового результату. Відразу після спілкування з нашим консультантом з телефону ви можете приїхати до нас у майстерню і за 30 хвилин полагодити пошкодження скла. Довіряйте тим, хто шанує ваш час!

Використовуємо передове обладнання

За допомогою сучасних інструментів при відновленні стану автомобільного скла зберігаємо оптичну чистоту до 95%.

Гарантія 

На всі виконані роботи даємо гарантію. Тому що ми впевнено беремо відповідальність за те, що робимо!

Залишіть свій номер та отримайте безкоштовну консультацію!


Забезпечте якісну видимість через лобове скло!

Багато водіїв вважають, що подряпину на вітровому склі або сантиметровому сколі можна залишити необробленими. Однак, коли якийсь предмет ударяється об вітрове скло, частина скла зміщується і потрапляє всередину повітря. Оскільки повітря та скло мають різну щільність, людське око реагує на різницю у вигляді розмитої області або пошкодження вітрового скла. А це впливає на чіткість та якість видимості на дорозі.

Крім того, пошкоджене вітрове скло може не тільки зробити ваш автомобіль непридатним для експлуатації, але й зменшити здатність вітрового скла захистити вас та пасажирів автомобіля при зіткненні.

У Auto-Glass, ми вважаємо, що добре інформований автомобіліст, власник транспортного засобу та водій – найкращий захист від небезпек. Практикуйте профілактичний догляд і, будь ласка, не ставте під загрозу безпеку свою та вашої родини.

Дякую, що вибрали Auto-Glass

Обратный звонок