Полірування лобового скла. За та проти.
Лобове скло з часом затирається від лічильників і бруду, з’являються смуги, дрібні сколи, воно темніє. У більшості випадків – економічно вигідніше і доцільніше робити заміну автоскла. Але, наприклад, видалення подряпин від щіток іноді можна досягти і поліруванням без необхідності купівлі нового скла.
Чи варто робити полірування лобового скла і які ризики цієї процедури, розглянемо в цій статті.
Такі подряпини та пошкодження часто з’являються від:
- старих двірників (їх слід міняти раз на півроку);
- використання води замість рідини, що омиває (вода досить жорстка для цих цілей);
- вік скла (з часом і інтенсивної експлуатації скло має властивість “старіти”).
Ризики та можливі наслідки полірування:
- скло може помутніти (часто відбувається при перегріві автоскла під час робіт, а також якщо використовуються полірувальні пасти без необхідної зернистості);
- спотворення (нерівномірний розподіл навантаження під час полірувальних робіт призводить до того, що скло в одних місцях буде тоншим, в інших – товщі, як наслідок – виникають візуальні спотворення).
Переваги такого способу відновити видимість автоскла:
- це дешевше, ніж заміна;
- можливість “оновити” зовнішній вигляд скла при дрібних пошкодженнях, типу подряпин від щіток склоочисника та потертостей;< /li>
- вважається, що своєчасне полірування продовжує термін експлуатації скла.
Якщо ж ви вирішили ризикнути і зробити полірування, не радимо застосовувати сильну абразивність, оскільки лобове скло все ж таки сильно піддається різним ударам і фізичному впливу (і особливо, якщо на лобовому склі є сколи та тріщини).
При більш серйозних і глибоких ушкодженнях, рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, чи допоможе полірування або необхідні ремонт чи заміна. Для цього просто залиште заявку на сайті. Ми зв’яжемося з вами протягом 2-х хвилин.